Snap On BP EEJP12VEU booster
BluePoint EEJP12VEU starter booster
Šifra: EEJP12VEU
Na upit
Starter 950A početna struja, 2500A vršna struja , LED indikator, USB punjač, pokazivač punjenja vozila
KARAKTERISTIKE :
  • Prijenosni STARTER / POKRETAČ za pokretanje pomaže pri pokretanju mirujućih vozila
  • 950 A početna struja, 2500 A vršna struja
  • USB izlaz se aktivira prekidačem za napajanje za punjenje pametnih telefona ili drugih uređaja
  • Upozorenje na obrnuti polaritet. Zvučno i vizualno upozorenje ukazuje na pogrešni polaritet
  • 12 V. DC izlaz se može koristiti kao napajanje za uređaje kao što je pumpa za napuhavanje guma itd.
  • Osigurač od 500 A nalazi se u terminalu